Андрій Червіченко: "Українська збірна грає дуже грамотно"

Динамо Київ 16 Листопада, 13:16
Колишній власник московського «Спартака» Андрій Червіченко поділився думкою про перемогу збірної України над Францією (2:0) у першому стиковому матчі ЧС-2014 і оцінив шанси шведів на виправлення ситуації після поразки від португальців (0:1).

- Збірна України була сильнішою або просто Франція недооцінила суперника?

- Я б не сказав, що вони недооцінили. Вони дуже хотіли виграти, про це говорить і кількість фолів і сказ Рібері, який постійно влаштовував якісь сутички. Думаю, що просто українці більше хотіли, у них було більше бажання, більше самовіддачі і вчора вони були просто сильніше і цілком могли забити ще кілька м'ячів. А у французів, якщо чесно, я особливо моментів-то і не пригадаю.

- У кого більше шансів вийти на чемпіонат світу?

- Тим, що українська команда зіграла на нуль, вона собі забезпечила дуже хороший гандикап, оскільки будь-який забитий м'яч на полі французів тепер змусить їх забивати чотири м'ячі. Це, в принципі, не така проста задача, з урахуванням того, що тактично українська збірна грає дуже грамотно.

- Якщо Франція не вийде на чемпіонат світу Рібері отримає «Золотий М'яч»?

- Не знаю, як можуть особисті успіхи гравця пов'язані з командними. Чому тоді Мессі постійно отримує «Золотий м'яч», якщо збірна Аргентини нічого не показує і не виграє? Я думаю, що це речі по дотичній можуть бути пов'язані, але не більше того.

- На чемпіонаті світу буде Роналду чи Ібрагімович?

- Складно говорити. Рахунок 1:0 - це не такий рахунок, який потрібен. Те, що зіграли на нуль, це, звичайно, теж перевага, але отриманий в перші 20 хвилин гри м'яч відразу зрівняє всі шанси, так що все ще попереду. А шведи вони вперті і можуть цілком вирвати перемогу. Хоча, звичайно, маючи такого футболіста як Роналду, один м'яч португальці все одно зможуть забити.

- Кого ви б хотіли більше бачити на ЧС?

- Мені, в принципі, все одно. Шведи грають в хороший, щільний футбол, і португальці своїми південними випендрежами теж прикрашають видовище. Загалом, і ті й ті не зіпсували б турнір.