Фрунцузькі вболівальники: "Ми їдемо в Ріо ... на карнавал"

Динамо Київ 16 Листопада, 14:14
35 найбільш "веселих" коментарів французьких вболівальників, після поразки збірної Франції у матчі з Україною.

Вчора на полі був той чоловік, який вже уявив себе володарем «Золотого М'яча» -2013? (

Anthony Razafindramanana

)

І всі так були раді вдалому жеребу? Час спускатися на землю, хлопці (

DayDay ElChocolatín

)

Бразильські повії видихнули з полегшенням (

Jimmy Siis

)

Ви ще дивуєтеся? Та половина хлопців з цієї команди навіть не знає, де знаходиться Бразилія на карті (

Mathieu Brito

)

Ми можемо скаржитися на погане суддівство турецької бригади, але проблема не в них. Рібері з 10 передач допускає 8 помилок. Ось наша головна проблема. Насрі, який заробляє 10 млн. фунтів на рік, ходив по полю, як черепаха, і єдиний по-справжньому небезпечний момент він благополучно зіпсував. Смішно, але команда стала грати навіть краще після видалення Косьельни (

Mathieu Banc

)

Цікаво, що з нами б зробили португальці або шведи? (

Balthazar Lopes

)

Перестаньте змішувати з лайном нашу збірну, ми все ще можемо поїхати до Бразилії. Вперед, Франція! (

Paul Morillon

)

І всі ці клоуни у Федерації Футболу Франції намагалися змусити нас повірити, що всі проблеми в збірній були через Доменека? (

Abraham Caz

)

Ми їдемо в Ріо .... на карнавал (

Benoît Carrière

)

Нарешті нам вказали на наше місце у світовому футболі. Україна нам наочно продемонструвала, як треба грати за збірну, а не за гроші. Показала, як треба битися на кожному відрізку поля, віддавати себе всім серцем на полі. Браво, українські хлопці проявили справжню мужність і довели, що вони команда. А нам треба будувати нову команду перед наступним ЄВРО (

Daniel Lutman

)

У цей момент, коли збірна потребує нашої підтримки, мені навіть не хочеться за неї вболівати (

Jacqueline Schlencker

)

Жахливий матч, просто провал. Але у всьому можна знайти позитив: наші жінки будуть раді наступного літа, їм дістанеться більше нашої уваги (

Alain Chevalier

)

У цієї команди просто немає ЯЄЦЬ (

Nanie Blanchard

)

Гра рукою - наш єдиний шанс потрапити до Бразилії (

Mickaël Brignone

)

Ну що, коли вводимо податок 75% для футболістів? Сьогодні або у вівторок? (

Didier Blondin

)

Ви хотіли побачити хлопців, які поважають форму збірної? Тоді вам потрібно дивитись регбі, а не футбол (

Didier Courtin

)

«Золотий м'яч» повинен отримати Роналду, а не цей клоун Рібері (

Geoffrey Variengien

)

Суддя - це просто катастрофа. Сподіваюся, у матчі-відповіді нам більше пощастить з суддівством (

Julien Lignon

)

Евра, може вже час на пенсію? (

Evanidson Robinho

)

Навіщо я дивився це лайно, ну навіщо? (

Zakzouk Deglat

)

Просто у цих хлопців немає мотивації, їм наплювати на збірну, їх в першу чергу турбують їх рахунки у банках (

Lcv France

)

Хто призначає таких суддів на матч? Суддя практично не бачив фолів на наших гравцях і свистів дуже мало на нашу користь (

Jean - yves Leisen

)

Дешама звільнять, якщо ми не поїдемо в Бразилію (

Samy Cantou

)

Як же чудово тут, в коментарях. Вітаю всіх з поразкою (

Sylvin Badet

)

Україна - ідеальний жереб? Тепер всі бачать на скільки (

Guillaume Braem

)

А де був так званий кращий гравець світу? Сподіваюся, м'яч віддадуть КріРо (

Bakai Ousmane

)

Люди, не смішіть. Що за соплі у бік суддівства? Або ми всі вже забули руку Анрі? (Lionel Chevallier)

Мені здається, наші зірки просто зазналися, якщо не бачили в хлопцях з України суперника перед матчем, за це й були покарані (

Serge Paysant

)

Для наших «фахівців» на ТБ Україна була найлегшим суперником, навіть Ірландія кілька років тому була сильнішою, як нам говорили. Я сміявся в голос, коли слухав це. Ніхто не говорив про те, що у нас немає ні колективу, ні гри, не своєї філософії, всі раділи легкому супернику. Що в результаті? Радійте далі (

Nicolas RZ

)

Лол, як же вас смішно читати. Чому просто не визнати - Україна була сильнішою від нас? (

Niggiz Crapulax

)

Заздрю ​​українцям, в них є КОМАНДА (

Walter Bourges

)

А я все одно хочу сказати хлопцям дякую. Дякую, дякую за те, що ми в черговий раз не зганьбимося, як це було в Південній Африці (

Niamor Relou

)

Дякую, УКРАЇНА (

Fally Liputa Nelka

)

Яка прекрасна команда в України: хороші гравці, мотивовані і налаштовані на перемогу проти збірної сенаторів, які уявили себе богами. Хлопці, пора поступитися дорогою молодим, нам потрібна нова збірна (

Alban Cavignac

)

Гарний урок для нас. Радує, що наші зірки на власні очі побачили, що таке команда на полі (

Thierry Deyglun

)

Нам краще пропустити цей чемпіонат світу, щоб нас там в черговий раз не принизили (

Losha Manassé Alberto

)