Перший віце-президент харківського "Металіста" Костянтин Пивоваров розповів про підсумки зустрічі власників клубів.
"Прийнято спільне рішення про те, що матч "Дніпро" - "Металіст" буде дограний на початку грудня. Раз більшість вирішила, що це справедливо, можливо, ми відкликаємо апеляцію з цього питання в понеділок.
Питання по Дишленковичу закрито до кінця сезону. Правила змінені і ми граємо в рамках нового регламенту. Я попросив Прем'єр-Лігу повернутися до цього питання при розробці регламенту змагань 2014-2015, для того щоб права нашого співвітчизника громадянина України, можливо, були відновлені в наступному сезоні. Ця пропозиція знайшла розуміння у присутніх", - написав Пивоваров на своїй сторінці в соціальній мережі.