Тимощук: "Поспілкувався з другом Франком після гри"

Динамо Київ 16 Листопада, 17:52
Сьогодні ветеран збірної України Анатолій Тимощук виклав на своїй сторінці в Instagram два післяматчевих фото з НСК "Олімпійський".

На одному він позує разом з Рібері, а на іншому зображений президент України, привітавший українських футболістів.



 

"З другом Франком поспілкувалися після матчу", - написав Тимощук.

А на питання "чому це Франк такий задоволений?", Анатолій відповів: "друга зустрів, от і все".