Вчорашня перемога над французами вже в минулому. Зараз усі думки українців про матч-відповідь. Д о гри в Парижі національна збірна України
Звісно, головний тренер Михайло Фоменко дав команді півдня відпочинку. Частина футболістів, які проживають у Києві, вирушили додому, деякі футболісти виїжджали на прогулянку в місто, а деякі вважали за краще просто відпочити в готелі.
Збір команди було призначено на 16.00. Після цього на футболістів, які не брали участь у київському матчі, чекало повноцінне тренування. А гравці, які відіграли матч з Францією, провели відновлюючі заняття, обмежившись легкої пробіжкою і розминкою. Зараз головним завданням тренерського штабу та медичного персоналу збірної є відновлення кондицій футболістів, оскільки команда затратила багато сил у першому матчі.
Відзначимо, що завтра збірна проведе ще одне тренування , а в понеділок візьме курс на Францію.