«Динамо» увійшло до книги рекордів України

Динамо Київ 11 Квітня, 12:59
«Біло-синіх» відзначили як команду, яка зібрала найбільшу кількість глядачів на НСК «Олімпійський».

Київське «Динамо» було внесено до книги рекордів України за найбільшу вболівальницьку аудиторію на матчі Ліги Європи сезону 2014/15. Тоді домашній поєдинок 1/8 фіналу турніру з «Евертоном» зібрав на трибунах НСК «Олімпійський» 67 553 глядачі.

Після вчорашнього матчу з «Волинню» представниця національного реєстру рекордів України вручила головному тренеру «Динамо» Сергію Реброву пам'ятний екземпляр книги рекордів.