"Дніпро" не буде грати з "Арсеналом"

Футбол України 17 Листопада, 10:18
Вчора на сайті "Дніпра" з'явилася заява стосовно інформації про те, що команда готова зіграти матч 16-го туру Прем'єр-ліги проти "Арсеналу".

Вчора на сайті "Дніпра" з'явилася заява стосовно інформації про те, що команда готова зіграти матч 16-го туру Прем'єр-ліги проти "Арсеналу".

 



"Сьогодні в засобах масової інформації була поширена новина про те, що футбольний клуб "Дніпро" нібито готовий зіграти матч 16-го туру чемпіонату України з футболу проти київського "Арсеналу".

У зв'язку з цим , ФК "Дніпро" офіційно заявляє, що він не має наміру порушувати регламент змагань серед клубів Прем'єр -ліги, згідно з яким футбольний клуб "Арсенал" повинен бути автоматично виключений з числа учасників змагань з причини повторної неявки на гру чемпіонату України (стаття 9, пункт 25 регламенту)".