"Ми переварили поразку. Матч склався не найкращим чином. Для мене важливо частіше отримувати м'яч, мені потрібно його відчувати постійно", - цитує Франка Рібері TF1.
"Вболівальники у вівторок нам будуть особливо потрібні. Ми в силах змінити ситуацію. Ми можемо забивати. Нам слід налаштуватися на позитивний лад".
"І забудьте вже, нарешті, матч у п'ятницю!", - прохає футболіст.