Там він починав, а продовжував грати в "Інтері", "Вердері", а зараз - в англійському "Сток Сіті". І ніде не обійшлося без скандалів. Але все одно "Динамо" активно робило пропозиції Маркові, на які він щоразу відповідав твердою відмовою. Бач, не царська це справа - у Східній Європі грати.
А ось тепер The Guardian повідомляє, що результативність та корисність форварда в Англії вкрай низька, і все йде до того, що взимку Арнаутович повернеться до свого села... вибачте, до "Твенте". Он воно як, "Динамо" відмовляти...