- У чому збірна ця відрізняється від команди зразка 2006-го?
- Важко порівнювати цю збірну і ту збірну. Я завжди говорив, що як на мене, збірна найсильніша була тоді, коли ще я в неї не прийшов - виступали там київські динамівці, зіграний колектив. Але зараз команда сильна, тому їй можна тільки побажати удачі.
- Твоя історія з національною командою закінчена?
- Я її закінчив після Євро-2012, про що відразу оголосив. Втома була, я 10 років відіграв. Це дійсно важко: ті, хто грав і за клуб і за збірну - зрозуміють. Я тоді казав, що мені завжди було приємно виступати за збірну, але нинішній ажіотаж щодо мого повернення до збірної для мене незрозумілий. Так, я зараз дійсно в хорошій формі, і якщо тренерський штаб національної команди вирішить, що я можу чимось допомогти - я готовий до діалогу. Але давайте не будемо забігати вперед - зараз у хлопців важливий матч у Франції.