Рінат Ахметов: "Ігор Суркіс заслуговує теплих слів"

Динамо Київ 17 Листопада, 22:44
Рінат Ахметов в ексклюзивному інтерв'ю "ПроФутбол" - про Ігоря Суркіса, київський "Арсенал" і Об'єднаний чемпіонат

Рінат Ахметов в ексклюзивному інтерв'ю "ПроФутбол" - про Ігоря Суркіса, київський "Арсенал" і Об'єднаний чемпіонат





Про Ігора Суркіса: Подобається те, що за чемпіонство бореться чотири клуби. Подивіться на результати першого кола: перший - «Металіст», другий - «Дніпро», третій - «Шахтар», четверте - «Динамо». Такого ніколи не було! Я у футболі 17 років і такого чемпіонату не пригадаю.



Коли у Ігоря Михайловича Суркіса ювілей, ми не завжди один одному говоримо теплі слова. А він теплих слів заслуговує! Хочу сказати, що він заслуговує гучних оплесків. Адже команда минулого року посіла третє місце, до цього не вигравала чотири роки чемпіонат, а він не опускає руки і ставить перед собою самі амбітні цілі. Він йде вперед, інвестує душу і серце в команду. Команда невдало розпочала чемпіонат, а він терпить, переживає, страждає, але руки не опускає. Він футбол любить більше, ніж гроші. Такі люди, як Ігор Михайлович, потрібні футболу.



Про київський "Арсенал": Я не пропонував «Арсеналу» цифру в 10 мільйонів. Я просто сказав, що операційні витрати ми можемо взяти на себе, а Рабінович мені почав говорити про борги. Борги клубу мене не цікавлять, як і футбольний клуб «Арсенал» мене не цікавить. Це проблема акціонерів. У житті буває все, і якщо це той випадок, коли власник потрапив у складну ситуацію і не вистачає фінансів на операційні витрати, ми готові допомогти. Якщо це якась авантюра і шантаж, ми в цьому брати участі не будемо.



Коли ми говоримо, що скоротити клуби або скоротити... У нас сьогодні 16 команд, у кожній команді по 25 гравців. Якщо ми скоротимо до 10 команд, то 150 гравців не отримають ігрову практику. Футболісти повинні грати.



Про Об'єднаний чемпіонат: Я зустрічався з Газзаєвим, говорив з ним. Він дуже переконливо говорить, розуміє, про що говорить. Я не хочу приймати те рішення, яке вигідно «Шахтарю», але для нього це вигідно з фінансової точки зору і глядацький інтерес зовсім інший, конкуренція інша. Але якщо від цього український футбол стане біднішою зі спортивної точки зору, я категорично проти. Якщо український футбол виграє, я готовий цьому рішенню аплодувати. Якщо він програє - я ні. Я не говорю в одній кімнаті одне, а в другій інше.