Єзерський розповів, як Блохін ледь не вигнав Шевченка зі збірної

Динамо Київ 17 Листопада, 22:50
Екс-захисник збірної України Володимир Єзерський згадав про співпрацю з Олегом Блохіним, коли фахівець тренував національну команду.





- Андрій Шевченко раз або два запізнився на тренування. Олег Володимирович сказав колективу на теорії: "Ви приймаєте рішення за Андрія Шевченка. Якщо він ще раз запізниться, я його просто вижену зі збірної України". Потім вже Шевченко не запізнювався. Взагалі ніхто не спізнювався, - розповів Єзерський в  "Профутболi".