- Враження у мене від гри збірної України найкращі! Хлопці просто молодці! Наша команда показала себе з кращого боку у всіх ігрових компонентах. Але найголовніше, як я і говорив перед матчем - не злякатися настільки іменитого суперника. Вийшло так, що українські футболісти зовсім не звертали уваги на гучні імена опонентів, саме тому «синьо-жовтим» і вдалося показати найкращі свої якості. Збірна України демонструвала колективний футбол, максимальну самовіддачу, дисципліну протягом усіх 90 хвилин.
Доробок нами зроблений хороший, але це тільки один крок, а другий ще потрібно зробити. Відповідно, не можна українським футболістам впадати в ейфорію. Вважаю, що французи на своєму полі будуть іншими, і нашим хлопцям у боротьбі з озлобленим опонентом доведеться непросто. У такій ситуації важливо, щоб підопічні Михайла Фоменка вірили в свої сили і продовжували робити те, що вміють. Що стосується втрати Кучера та Федецького, то, думаю, у складі нашої збірної є виконавці, здатні їх замінити. Сильна сторона «синьо-жовтої» дружини в колективізмі, тому відсутність вищезазначених футболістів ми компенсуємо не тільки за рахунок виходу на поле інших гравців, але і за рахунок загальної мобілізації.
Як показав перший поєдинок, не варто думати про суддівство. Напередодні матчу багато розмов було на тему арбітражу, але після гри хочеться зробити ще один комплімент Фоменко і його команді - вони цілком зосередилися на футболі, на тому, щоб здобути необідний результат.
У Парижі, вважаю, збірній України потрібно обов'язково забити принаймні один гол. Цей м'яч поставить французів у вкрай скрутне становище. І знову ж, як перед першим матчем, так і перед другим стверджую: не варто грати на нічию, потрібно шукати свій шанс попереду і намагатися перемогти. Не виключено, що нашій команді вдасться домогтися результативної нічиї, наприклад, 1:1.