- Всі розуміють, що Франція - одна з кращих команд Європи. Тому і мови не може бути про самомпевненість. Зараз найголовніше - відновитися після важкого матчу, що ми і робимо. І з усією відповідальністю підійти до цієї зустрічі.
- Як відчуваєш, встигли відновитися?
- У принципі, ми працює по графіку, коли доводиться грати через три дні на четвертий. Все йде за планом.
- Франція може додати в порівнянні з першою грою?
- Виходячи з результату, французи будуть прагнути додати. Це - однозначно.
- Чи готові грати на нічию?
- Нам взагалі не потрібно про це думати. Такі думки ні до чого доброго не приведуть. Це - вирішальний матч. І викладатися потрібно буде відповідним чином.