"Французькі газети зараз нагнітають обстановку", - наводять слова Олега Саленка "Вести". "Така обстановка змусить господарів з перших хвилин піти на штурм. Нам це на руку".
"Результат матчу в Києві дасть можливість у Франції грати в свій футбол. Ми можемо дозволити собі не лізти вперед, а тримати м'яч, жорстко діяти в обороні і змушувати суперника побільше бігати. А з нашими краями гріх не скористатися вільними зонами французів. Так що наших контрвипадів може бути більше, ніж у Києві!", - вважає експерт.