Решко: "Французи вдома будуть настирніші"

Динамо Київ 18 Листопада, 16:55
Партнер Михайла Фоменка по "Динамо" і збірній Стефан Решко розповів, що потрібно українцям, щоб привезти з Франції путівку на чемпіонат світу.

"Дуже хочеться, щоб ми забили першими у Сен-Дені. Це практично гарантує путівку до Бразилії, але не означає, що потрібно відразу кидатися вперед. Почати матч необхідно обережно, від суворої оборони, - дав "Вестям" свій рецепт успіху захисник збірної СРСР 70-х Стефан Решко".

"А з нашими швидкісними футболістами на контратаках можна добути позитивний результат. Французи вдома будуть настирніше в нападі, агресивніше. І це потрібно буде погасити, не дати їм розгулятися в середині поля. Але навіть якщо ми пропустимо на початку зустрічі, тактику в терміновому порядку міняти не варто.