П`ятов: "Всіх розсудить поле"

Динамо Київ 18 Листопада, 17:08
Голкіпер збірної України Андрій П'ятов поділився своєю думкою про стикові матчі за право попадання на ЧС з французами.

Голкіпер збірної України Андрій П'ятов поділився своєю думкою про стикові матчі за право попадання на ЧС з французами.





Про відсутність настрою у французів: "Я не прихильник висловлюватися про сильні або слабкі сторони суперника, але я розумію, про що ви говорите. У будь-якому випадку всіх розсудить поле. Це ж футбол, доводити можна тільки на газоні, а вже після гри можна про щось і поговорити" .

 

Про 12-го гравця: "Звичайно ж, глядачі нам дуже допомогли! Я знаю, що заявок на квитки на цю гру було дуже багато і на трибуни змогли потрапити далеко не всі бажаючі. Але я, чесно, такої підтримки давно не бачив".

 

Про додаткові преміальні: "Повірте, цього не було. Та й на даний момент це не головне. Ніякі гроші не можуть зрівнятися з виходом на чемпіонат світу - це мрія будь-якого футболіста. Спочатку треба зробити справу. А потім керівники вже самі нас заохотять, адже вони всі розуміють. А наш головний мотиватор - це ті щасливі люди, які були так раді після першої гри. Нам треба зараз зробити так, щоб вони були щасливі після другої гри".