Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам поділився своєю думкою щодо готовності газон на стадіоні у Сен Дені.
Французька преса була стурбована тим, що 9-го листопада на Стад де Франс проходила гра між місцевою регбійною збірною з новозеландськими опонентами, а тому якість поля могла бути неідеальною.
"Цим питанням займаються компетентні люди. Після регбі зрозуміло, що газон постраждав. Втім, його вдалося привести в порядок. Думаю, до матчу проблем не буде", - зазначив Дешам.