Кранчар, Віда та Срна напилися після матчу з Ісландією?

Динамо Київ 18 Листопада, 21:11
Ісландська преса стверджує, що вісім футболістів збірної Хорватії гарненько відзначили нульову нічию на виїзді в рамках стикових поєдинків до ЧС-2014.

Сайт

Visir

повідомляє, що Маріо Манджукич, Даріо Срна, Никица Йелавіч, Ведран Чорлука, Ніко Кранчар, Едуардо, Матео Ковачич і Домагой Віда після матчу побували в барі, де скуштували пива. Більше того, за даними джерела, компанія випила 70 келихів алкоголю - майже по 10 на кожного.

Більше того, футболісти допили пиво тільки в чотири ранку в суботу, а святкування нічийного результату тривало до п'ятої ранку.

Нагадаємо, що матч-відповідь відбудеться завтра ввечері.