Артем Федецький: «Розуміємо, що нас чекає дуже серйозний матч»

Динамо Київ 19 Листопада, 08:26
Захисник збірної України Артем Федецький не зможе зіграти з Францією у матчі-відповіді плей-оф чемпіонату світу через перебір жовтих карток, тому в Парижі буде підтримувати партнерів по команді з трибуни.

Захисник збірної України Артем Федецький не зможе зіграти з Францією у матчі-відповіді плей-оф чемпіонату світу через перебір жовтих карток, тому в Парижі буде підтримувати партнерів по команді з трибуни.

"Настрій хороший, але ми розуміємо, що нас чекає дуже серйозний матч. Потрібно відстояти здобутий у Києві результат. Хлопці самі все розуміють, їм нічого не потрібно підказувати. Вони справжні професіонали. Хто б не вийшов грати, всі віддадуть свої сили, щоб здобути результат не гірший, ніж у Києві.

Мені буде важко дивитися за грою за межами поля. Коли граєш, то розумієш, що здатен допомогти команді. На трибуні можеш тільки морально підтримувати.

Гучні заяви французів? Хай собі говорять. Скільки людей, стільки й думок. Ми спокійно готуємося до матчу-відповіді. Побачимо як воно вийде.Після матчу у нас не було важких навантажень. Наше першочергове завдання — відновитися після гри з французами. У нас ще є один день. До поєдинку всі будуть у повній бойовій готовності.

Після матчу з Францією, як і після будь-якого поєдинку, вдалося заснути о 4 чи 5 годині ранку. Перед очима стоїть гра та ігрові моменти. Це стандартне явище.

Франк Рібері? Проти таких футболістів не кожен день граєш. Перед грою не один відеоролик з ним передивився. Десь самому вдавалося йому протистояти, десь хлопці допомагали.

Після матчу ні з ким футболкою не мінявся. Мою попросили на сувенір."