Олег Федорчук: «Після першого тайму підопічні Дешама вирішили, що в них проблем не буде»

Динамо Київ 19 Листопада, 08:34
Колишній тренер сімферопольської "Таврії" Олег Федорчук вважає, що лідерські якості в складі збірної України може взяти на себе будь-який гравець.

Колишній тренер сімферопольської "Таврії" Олег Федорчук виділяє недооцінку нашої збірної французами та вважає, що лідерські якості в складі збірної України може взяти на себе будь-який гравець.

 — Суперник недооцінював нас ще до гри. Після такого першого тайму підопічні Дешама вирішили, що в них проблем не буде. Гості бачили, що українці атакують невеликими силами, й подумали, що так буде й після перерви. Але тут наша збірна їх здивувала. Коли в другому таймі з'явився простір в атаках, наші миттєво реалізували свої можливості. Французи очікували небезпеки від лідерів українців — Ярмоленка й Коноплянки. Але сила нинішньої збірної не в харизмі окремого лідера — лідерські якості може взяти на себе будь-який гравець. З Англією прекрасно зіграв Коноплянка, з Польщею — Ярмоленко. Зараз настала черга Зозулі.