Воротар київського "Динамо" може завершити кар'єру.
...Ні, не зараз - до кінця цього сезону СаШо дограє, а влітку перейде на тренерську посаду. І тут важливий момент: інформацію, про яку ви прочитали в попередньому реченні, поширили кілька інтернетівських сайтів. Однак коли ми зателефонували до Інформаційного відділу ФК "Динамо", то почули наступне:
"Поки офіційно відомо одне: влітку у Олександра закінчується контракт з нашим клубом. А що буде далі - невідомо. Ви повинні були помітити, що в останні роки майже після кожного сезону ЗМІ говорять про те, що Шовковський ось-ось - і піде. І кожного разу це виявляється неправдою: він знаходить у собі силу продовжити контракт, а отже - кар'єру в професійному футболі".
Тобто поки офіційно нічого не зрозуміло, але є цікавий момент: кілька тижнів тому, коли в "Динамо" повернувся Олександр Рибка, автор цих рядків зателефонував до одного з керівників столичного ФК, щоб той пояснив, навіщо команді три рівноцінних голкіпера? На що почув відповідь:
"За моїми даними, вже влітку їх залишиться двоє: Шовковський почне здобувати тренерську ліцензію".
І треба ж такому статися, що незабаром СаШо видав ряд бездоганних поєдинків (луганський ляп пропускаємо...), з яких видно, по-перше, те, що київський воротар - у прекрасній формі, по-друге, він зовсім не схожий на футболіста, якому набридла гра і треба йти "на пенсію"...