Худоб`як: "Ми повинні бути готовими до штурму"

Динамо Київ 19 Листопада, 17:39
Український півзахисник, який виступає на правах оренди за російський клуб "Ростов" поділився очікуваннями від матчу збірної України у Франції.

 
- Думаю, що в Парижі нам треба нав'язати свою гру так само, як ми зробили це в Києві. По-перше, необхідно бути готовими до можливого штурму, який зроблять господарі поля на старті матчу з метою забити швидкий гол. А по-друге, навіть у ці хвилини треба не давати суперникам ні секунди для перепочинку.
 
Ось така в міру жорстка, щільна гра може зберегти ворота П`ятова сухими. Ну і, звичайно, в контратаці треба спробувати забити гол, тоді шанси французів будуть зведені до мінімуму.