Результат на табло. Історію написано. Нашим хлопцям просто хочеться подякувати за гру, за всі ті прекрасні пережиті моменти починаючи з матчу проти Польщі. Кожен з нас може з гордістю сказати – Україна має сильну збірну, на чолі якої – чудовий тренер Михайло Фоменко. «Запануєм і ми браття у своїй сторонці», - так воно і буде.
Перший тайм матчу просто хочеться забути. Збірна України майже нічого не створила. Натомість отримали два м’ячі у свої ворота. Французи зряче підійшли до матчу: швидкий гол, за ним другий. Не варто забувати, що один забитий м’яч в наші ворота арбітр скасував через офсайд.
Рахунок у матчі відкрив Мамаду Сахо на 22-ій хвилині:
За ним рахунок подвоїв Карім Бензема на 34-ій:
Справжнім жахом для українського вболівальника стало видалення Хачеріді на 47-ій хвилині. Стримати французів стало ще важче – це й вилилося в забитий м’яч.
Третій гол скоріш за все є автоголом. Олег Гусєв - 74-та хвилина:
По суті, переламати хід матчу було важко. Французи дійсно показали гонор. Виграти і пройти далі: було справою честі.
Нашим хлопцям хочеться від усього серця подякувати за гру. Подякувати нашому тренеру. Після гри з чорногорцями в збірну України майже ніхто не вірив – сьогодні вони об’єднали всю країну. Михайло Фоменко приведе цей склад до великих перемог. «Запануєм і ми браття у своїй сторонці», - так воно і буде.
Огляд матчу: