Рібері: "Дали під зад Україні"

Динамо Київ 19 Листопада, 22:47
Півзахисник збірної Франції знущається з переможеного суперника.

"Ми вже дуже давно не бачили такого Стад де Франс", - наводить слова Франка Рібері Lequipe. "Ми добряче дали під зад Україні. Ми прокинулися і до останніх хвилин контролювали ситуацію, ми все довели на полі. Ми дуже, дуже щасливі".

"Було б сумно не побачити Францію в Бразилії. Ми вийшли на поле, щоб потрапити на чемпіонат світу", - зазначив футболіст.