Витівка полягала в тому, що футболісти облили журналістів пивом і закидали порожніми пивними банками, після чого помчали далі. Ніхто з гравців не залишився, щоб відповісти на післяматчеві питання від представників ЗМІ.
До слова, деяким місцевим журналістам сильно дісталося під час цього пивного "дощу".