«Так, мені шкода», - жалкує Михайло Фоменко. «По-перше, зіграв психологічний аспект - ми повинні бути готові, але не були. Пробоїни в обороні... Крім того, наша гра була організована не зовсім так, як я хотів. Треба було більше працювати та уникати жовтих і червоних карток. Але це було важко».
«Франція не здивувала мене. Це дуже сильна команда з хорошими гравцями. Вони грали вдома і їх прихильники були на висоті. Гравці хотіли зробити їх щасливими. Я дійсно жалкую про результат. Ми дійшли до цієї стадії, і це є позитив. Я хочу продовжити працювати в якості тренера».
Повна версія: тут