Гра пройшла на арені «Ернст Хаппель Штадіон» (20 200 глядачів) і у ній взяв участь київський «динамівець» Александар Драгович.
Захисник «біло-синіх» провів всі 90 хвилин і був надійниv в центрі оборони, зумівши стримати разом з партнерами атакуючі пориви американців.
Єдиний же м'яч у поєдинку у першому таймі забив нападник турецького «Трабзонспора» Марк Янко.
Австрія – США – 1:0.