"Потрібно віддати належне французам, - сказав екс-гравець збірної України Сергій Нагорняк. - Французи у вівторок попросту були сильніші за нас. Вони зробили з нами те, що ми зробили з ними в Києві. Дешам зробив правильні висновки, вніс корективи до складу, випустив того ж Сахо, який відзначився дублем. Франція була надмотивованою і дуже хотіла реабілітуватися перед своїми уболівальниками".
"Господарі методично тиснули нас і добилися свого. Звичайно, були шанси, забий ми під завісу першого тайму. Але після видалення Хачеріді стало ясно, що нам допоможе тільки диво. Суперник диктував гру, а у нас не знайшлося сил переломити хід поєдинку. Так, у поразці винна вся команда, але найбільша "вина" все одно лежить на Франції".