- Дьємерсі, чи залишився позаду негатив, пов'язаний з останнім матчем у Ліги Європи? Чи вдалося розібратися в ситуації і зробити правильні висновки?
- Гравці отримують червоні картки - таке буває. Але це вже в минулому. Ми розмовляли з тренером, я зробив висновки, залишив епізод позаду і прагну рухатися далі. Зараз я вже з хорошим настроєм готуюся до «Говерли».
- До кінця футбольного року ще близько місяця. Накопичилася втома?
- Не сказав би, що футболісти втомлені. Навпаки, я відчуваю себе дуже добре, перебуваю у відмінній формі.
- Які цілі стоять перед командою на фінальний відрізок чемпіонату?
- У нас залишаються ще два матчі в чемпіонаті України і два - в Лізі Європи. Важливо успішно зіграти на європейській арені, щоб гарантувати собі вихід у наступний етап. Але це не означає, що ми повинні забувати про чемпіонат країни. Ми хочемо виграти поєдинки, що залишилися і у відмінному настрої відправитися у відпустку.