Дешам: «Розумію розчарування України»

Динамо Київ 20 Листопада, 12:47
Тренер збірної Франції розповідає про перемогу на післяматчевій конференції.

- Ви відчуваєте себе гордим тренером?

- Я відчуваю себе дуже гордим. Ми виграли цей матч і знали, що він буде дуже важким. Так і вийшло, але в результаті ми завоювали путівку до Бразилії.

- Коли ви вибрали стратегію на матч?

- Я думав над цим і вирішив прийняти її в неділю. Потрібно було не тільки атакувати, але і захищати ворота. Це була моя мета, тому я і вибрав цю стратегію.

- Що ви сказали своїм підопічним перед цим матчем?

- Я не можу цього сказати - це між нами. Всі ці дні ми готувалися до зустрічі. Найважливішим аспектом була психологія. Якщо вона у нас позитивна - ми можемо перемагати.

- Ви пишаєтеся своїми підлеглими?

- Я дуже вдячний своїм футболістам за те, що вони зуміли змінити результат. Також я дуже гордий як їх наставник.

- Як ви обирали стартовий склад?

- Це було дуже важко, адже всі мої підлеглі - висококласні футболісти. Я вибирав тих гравців, які були готові повністю віддати свої сили на футбольному полі.

- Ви вже вдруге будете брати участь на чемпіонаті світу: в перший раз ви його виграли в якості футболіста, зараз - їдете як тренер. Що ви можете сказати з цього приводу?

- Я дуже радий, що вдруге буду брати участь на чемпіонаті світу - це дуже важливо для мене. Перемога на цьому турнірі - серйозне завдання і моя велика мета, яку дуже важко досягти.

- Що ви зробили, щоб перемогти в цьому матчі?

- Те, що ми зробили - система і стратегія, яку ми обрали. Але ще потрібно було бути готовим віддати всі сили на футбольному полі. Важко виділити щось одне.

- Хто був кращим у складі вашої команди?

- Я думаю, що все добре грали. Зазначу Мамаду Сахо, який і захищався, і атакував - він зробив дуже великий внесок у перемогу.

- Прокоментуйте, будь ласка, сьогоднішнє суддівство.

- Робота арбітрів - дуже важка. Бензема забив гол, але його не зарахували - це було не дуже добре. Я не можу їм вказувати, що робити - вони це знають краще.

- Що сталося в ці дні між матчами?

- Ми були втомлені після київського матчу, але намагалися поліпшити психологічний настрій, проаналізували всі помилки і тренувалися всі ці дні. Зараз я бачу, що нам вдалося втілити все, що ми задумали.

- Прокоментуйте гру збірної України. Заслуговувала вона грати на чемпіонаті світу?

- Збірна України дуже добре зіграла в Києві. У цій команді грає багато талановитих футболістів. У них були можливості перемогти сьогодні. Я розумію їх розчарування - вони хотіли потрапити на чемпіонат світу. Вони добре зіграли. Можу сказати, що у України дуже сильна збірна.

- У пресі багато писали, що збірна Франції не потрапить на чемпіонат світу...

- Мене це не цікавить - я не читав все те, що писали. Я набрався терпіння. Все, що нас цікавило - це лише перемога в сьогоднішньому матчі. Можу сказати, що було багато людей, які в нас вірили.

- Ви вже думали про ЄВРО-2016?

- Такого не можна сказати - ще багато роботи. Я думаю, що ми зможемо знайти гармонію між цими турнірами і дамо шанс новим футболістам, адже нам потрібні нові таланти.

- Франція зможе перемогти на чемпіонаті світу?

- Про це рано говорити. Думаю, ми одні з кандидатів на перемогу. Важко щось говорити про це зараз.