Коментарі французів після матчу

Динамо Київ 20 Листопада, 13:46
Коментарі французів після перемоги над Україною

До вашої уваги ми підготували збірку всіх коментарів гравців збірної Франції та їх головного тренера.

                           

Захисник «Реала» Рафаель Варан:

- Ми хотіли виправити ситуацію, і у нас це вийшло. Поєдинок був просто фантастичним. Наш шлях вийшов довгим та важким. Ми вийшли на чемпіонат світу і тепер дуже щасливі із цього приводу, -

цитує гравця

L`Equipe.

 

                                                          

Півзахисник «Ювентуса» Поль Погба:

  - Це таке щастя. Я буду грати в Бразилії! Це мрія, яка стала реальністю,  фантастика! У мене просто немає слів, щоб висловити те, що я          відчуваю", -

цитує гравця sports.ru

 

 

 

Воротар «Тотенхема» Уго Льоріс:

- Це історичний момент і дуже велике щастя для нас! Нас підтримував весь стадіон і вся країна, це відчувалося ще в тренувальному таборі. Поразка в першому поєдинку вдарила по нашій гордості, але ми прислухалися до слів тренера та президента федерації, відповівши хорошою грою у повторному поєдинку. Не можна заганяти себе в таку важку ситуацію, щоб продемонструвати свій потенціал. Ми повинні винести урок з цього і йти далі, -

цитує Льоріса

L`Equipe.

 

 

 

Нападник «Реала» Карім Бензема:

-

Це мої найяскравіші емоції у футболці збірної. У цьому поєдинку українці не змогли скласти нам конкуренцію. Ми були кращі, ніж суперник. Сумніви? Ми були впевнені в тому, що переможемо. Знали, що повинні взяти реванш. І, звичайно, пишаємося тим, що змогли кваліфікуватися на чемпіонат світу, 

-

цитує гравця sovsport.ru.

                                                            

Півзахисник «ПСЖ» Блез Матюіді:

  - Ми продовжували вірити в підсумковий успіх навіть після поразки в    першому матчі Може, хтось вважатиме це неправдою, але ми вірили і  просто не могли собі уявити чемпіонат світу без збірної Франції. Зараз ми  можемо зітхнути з полегшенням, адже наша команда досягла історичного  успіху. Ще ніколи ніяким збірним не вдавалося відігратись після поразки 0:2  у першому матчі раунду плей-офф. Але ми зробили це. 

Зараз гравців збірної  Франції переповнює гордість. Ми їдемо до Бразилії. Ми мріяли про це в дитинстві, продовжуємо мріяти і зараз,

- цитує гравця football.ua.

                                              

Півзахисник «Ньюкасл Юнайтед» Йоан Кабай:

- Ми створили щось унікальне, Ми змогли відігратися після 0:2 в першому матчі. Мабуть, це і був найкращий матч у моїй кар'єрі на даний момент. Думаю, що ні у кого не залишилося сумнівів, що Франція заслужила право зіграти на чемпіонаті світу,

- цитує гравця sovsport.ru.

 

 

Гравець «Баварії» Франк Рібері:

- Ми вже дуже давно не бачили такого «Стад де Франс». Ми добряче дали під зад Україні. Ми прокинулися і до останніх хвилин контролювали ситуацію, ми все довели на полі. Ми дуже, дуже щасливі. Було б сумно не побачити Францію в Бразилії. Ми вийшли на поле, щоб потрапити на чемпіонат світу,

- наводить слова Рібері

L`Equipe

.

- Ми зробили помилку в першому матчі, подумавши, що все буде легко. Тепер, українці певно, легковажно віднеслись до нас. Ми добре розпочали, грали агресивно, були терплячими. Це й був наш футбол. Ми показали «волю до життя». Тому що жодній іншій команді досі не вдавалося кваліфікуватися після поразки в першому матчі з рахунком 2:0. Це гра, яку ми ніколи не забудемо. Атмосфера була відмінною, підтверджує Рібері. Ми відчували вболівальників позаду себе,  які були готові підтримати нас до останнього. Це – прекрасно,

- сказав Рібері іншим

французьким ЗМІ

.

                                       

Захисник «Ліверпуля» Мамаду Сахо:

- Як ви себе почуваєте після такого подвигу?

- Я дуже щасливий. Сьогодні ввечері ми змогли увійти в історію. Команда Франції здобула велику перемогу. Це красиво, це голосно, це дивно. Тепер у нас є можливість відправитися до Бразилії. Вчора ми побачили команду, готову віддати все для перемоги. Я сподіваюся, що це початок чогось.

- Ви були не основним захисником збірної, а в підсумку стали героєм вечора...

- Бути героєм не моя мета. Головне грати під прапорами своєї збірної. А що стосується того, що я не основний захисник, то минулого року я відіграв майже в усіх матчах.

- Як вам підтримка вболівальників?

- Це було приголомшливо. З перших хвилин зустрічі ми відчули впевненість завдяки вболівальникам. Ця впевненість у вдалому результаті не покидала нас до останньої хвилини.

- Що сказав Дідьє Дешам в роздягальні?

- Те, що відбувалося в роздягальні хай там і залишиться. Скажу лише, що це були красиві слова. Я ж хочу присвятити цю перемогу дочці і дружині. Також дякую всім за підтримку. Перед грою багато хто не вірив у нас, але тепер, сподіваюся, нам вдалося завоювати серця багатьох французів,

- цитує Сахо sovsport.ru

                         

Тренер збірної Франції Дідьє Дешам:

- Ось вона, магія футболу! У першому матчі ми немов були відсутні на полі, зате сьогодні все зробили здорово. Для Франції дуже важливо грати в Бразилії наступного літа, і коли ми бачимо таку підтримку ... Все мало скластися добре. Команда добре проявила себе попереду. Ми грали з душею і великим ентузіазмом. Коли всі базові аспекти на місці, ми здатні на великі справи, -

цитує Дешама

L`Equipe.

Стосовно Погби та Варана:

-

Погба молодий, але коли ви бачите клуб, в якому він грає і те, що він робить на полі – ви так не скажете. Варан теж один з молодих гравців. Він прекрасно поєднує атлетичність, владність, хорошу техніку. Варан -  воїн з хорошим мисленням. Він має все, що потрібно,

- підсумовує Дешам в інтерв’ю

французьким ЗМІ

Читайте також:

Прес-конференція. Дідьє Дешам:

«Розумію розчарування України»