"Нашим лідерам - тим же Ярмоленко, Коноплянці, Хачеріді - необхідно перебиратися в топ-чемпіонати Європи, щоб вони росли", - радить Олег Федорчук на сторінках видання Gazeta.ua. "І для збірної - в тому числі".
"Те напруження, яке відчувають ті ж Варан з Бензема в «Реалі», не порівняти з тим, що відчуває Ярмоленко в грі, наприклад, з «Волинню» або з «Ворсклою»", - наводить приклад фахівець.