Ротань: «Майже вилізли…»

Динамо Київ 20 Листопада, 18:27
Півзахисник збірної України жалкує, що воно так усе трапилось…

"Авжеж, неприємно.  Але що тепер зациклюватися? Вже треба йти далі. Не вийшло, дуже прикро. Але життя триває", - наводить слова Ротаня телеканал "Футбол".

"Звичайно, хочеться сказати уболівальникам величезне спасибі за підтримку. Вона відчувалася. Майже вилізли з тієї неприємної ситуації, в якій опинилися, але нам попалася команда, яку потрібно визнати сильнішою", - додає Руслан.