В середу, 20 листопада, екс-футболіст "Динамо" та збірної України Владислав Ващук потрапив у ДТП.
Колишній гравець київського " Динамо", московського "Спартака" і збірної України Владислав Ващук, який потрапив вранці 20 листопада в аварію на Окружній дорозі Києва, зумів уникнути важких травм. У потерпілого зафіксовані струс мозку і перелом кількох ребер. За оцінками лікарів, життю Ващука нічого не загрожує і через пару днів він буде переведений з реанімаційного відділення у звичайну палату.
Напередодні аварії Ващук перебував у Парижі, де відвідав матч збірних Франції та України та одразу після повернення до Києва сів за кермо. За попереднім висновком співробітників ДАІ, згідно з інформацією "Чемпионат.com", причиною аварії Ващука стало порушення правил ПДР (обгін справа) і той факт, що екс-футболіст заснув за кермом. При цьому за статистикою в подібних аваріях виживати вдається одиницям.