Олег Саленко: «У команди Фоменка не було шансів у Парижі»

Динамо Київ 20 Листопада, 21:29
Олег Саленко поділився своєю думкою, чому команда Михайла Фоменка крупно поступилася Франції

Колишній нападник збірних України і Росії Олег Саленко поділився своєю думкою, чому команда Михайла Фоменко крупно поступилася Франції в стиковому матчі за право грати на ЧС-2014.





- Якоїсь однієї проблеми я не бачу. По-перше, хлопці перегоріли психологічно. По-друге, позначилися зміни в складі, викликані дискваліфікацією двох гравців. Зрозуміло, що на Україні не вистачає виконавців. Коли хтось випадає, відразу все розвалюється. Французи ж можуть варіювати склад. Вчора у України не було шансів. Команда Фоменко з великими труднощами переходила в контратаку. У Рібері було багато вільного простору на правому фланзі, за ним не встигали. Різкий Бензема в штрафній площі ставив в глухий кут захисників.

Що робити далі? Дотримуватися тієї ж тактики, грати товариські матчі, переглядати нових футболістів, підтаскувати їх до збірної. Необхідно, щоб збірники мали постійну ігрову практику у своїх клубах, а це відбувається далеко не завжди. Деякі футболісти навіть не в самих сильних клубах сидять в запасі. У того ж Фабіо Капелло є можливість вибору гравців, які постійно виходять на поле