Юрій Сьомін: "Україна може сміливо дивитися у майбутнє"

Динамо Київ 20 Листопада, 21:54
Юрій Сьомін розповів, що він думає про поразку України у Франції та про перспективи української збірної в цілому

Екс-тренер київського "Динамо" Юрій Сьомін у інтерв'ю "Спорт день за днем" розповів, що він думає про поразку України у Франції та про перспективи української збірної в цілому:





- У збірної України немає рівноцінного другого складу. Відсутність декількох ключових гравців через дискваліфікацію дуже сильно позначилася на грі України - гравці, які грали замість дискваліфікованих, не змогли повноцінно замінити їх. Натомість, Франція, порівняно з першим матчем, зробила 5 замін та стала ще сильнішою.

Якщо б Французи не забили до перерви, не було б і вилучення Хачеріді..В даній ситуації перебудувати гру набагато простіше.



Українці зіграли гідно і до сюрпризу не вистачило зовсім трохи. Вважаю, Україна може дивитися у майбутнє з оптимізмом.