Півзахисник збірної України Євген Коноплянка досить оригінально прокоментував поразку збірної України на «Стад де Франс».
«Я завжди добре відгукувався про наших уболівальників. Вони приїхали до Франції, підтримували і вболівали за нас, але, вибачте, ми - обкакились », - сказав Коноплянка.