Президент Федерації футболу Франції Ноель Ле Гре вважає, що «шок після поразки в Києві мобілізував і об’єднав всіх навколо команди» і наголошує на великій зацікавленості матчем-відповіддю від французьких вболівальників.
«Всі з полегшенням видихнули після перемоги. Від професійних футболістів, до аматорів. Від Федерації футболу – до простого вболівальника. Навіть ті, хто не люблять футбол.
У разі вильоту сценарій для нас був дуже песимістичний. Багато партнерів могли відмовитися від продовження контрактів і це значно урізало б фінансування.
Після матчу в Києві було просто величезне розчарування всієї країни. Цей шок об’єднав і мобілізував всіх навколо команди. Це був колективний успіх і почин для примирення вболівальників з командою. Момент, коли Жиру взяв мікрофон і почав виконувати Марсельєзу – не був награний. Матч дивилися 14 мільйонів глядачів (46% загально ефірного часу TF1) – всі вони дивилися, щоб підтримати команду. Не мазохісти ж вони, щоб очікувати поразки», - сказав Ле Гре французьким ЗМІ.