Андрій Ярмоленко: «Не суперник був сильним, а ми були слабкими»

Динамо Київ 21 Листопада, 08:12
Нападник «Динамо» Київ і збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував поразку від збірної Франції.

Нападник «Динамо» Київ  і збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував поразку від збірної Франції.

- «Я ненавиджу програвати, навіть більше ніж люблю вигравати. Хотів би висловити подяку всім уболівальникам, глядачам і просто всім тим, хто нас підтримував. Величезна вам ПОДЯКА. Ми підвели всю Україну і мені дуже прикро. Словами не описати всю досаду і не треба шукати виправдань, ми просто провалили гру. Не суперник був сильним, а ми були слабкими. На помилках вчаться і сподіваюся, що це була чорна крапка перед світлим майбутнім. Слава Україні!», - сказав Андрій.