Євгеній Левченко: «Хто виграє цент поля, той виграє бій»

Динамо Київ 21 Листопада, 08:52
Колишній гравець збірної України Євгеній Левченко визначив основні помилки збірної України в матчі проти французів.

«Ну раз вже на те пішло, не варто перебільшувати роль Федецького проти Рібері, тоді француза тримали втрьох. Мандзюк ж частіше був 1:1 .

Зозулю «перекусили» не тому, що він не міг зачепитися, а тому що не було підтримки. Фланги повністю випадали, і Безус не встигав.

Можливо Селезньова потрібно було випускати раніше. А наприкінці матчу і Девіча. Там вже не важливо, який рахунок був. Але треба було забивати.

Грати без міцного опорника складно, потрібен цемент, руйнівник. У нас же були одні творці. А ми з «шашками наголо».

Хто виграє цент поля, той виграє бій. «Найкращий захист – напад» не є апріорі аксіомою. І з Македонським можна посперечатися на цей рахунок . І ще - після бійки кулаками не махають, а розбирають помилки, аналізують, роблять висновки і йдуть далі. Новий досвід, нові можливості», - написав Левченко в своєму твіттер-аккаунті.