Гармаш і Аруна відправляться до німецьких медиків

Динамо Київ 21 Листопада, 09:35
Нігерійський півзахисник київського «Динамо» Лукман Аруна можливо пропустить кінцівку футбольного сезону цього року.

Як повідомив офіційному сайту «Динамо» (Київ) лікар «біло-синіх» Леонід Миронов Аруна відчуває проблеми з меніском, тому 25 листопада відправитися до Німеччини в одну з місцевих клінік.

Компанію своєму колезі по амплуа складе Денис Гармаш, який близький до повернення в стрій і їде туди ж на заключну консультацію.

І якщо до кінця 2013 року шанс побачити Дениса на поле ще є, то про перспективи Лукмана можна буде говорити тільки після його повернення з Німеччини.