Як повідомив офіційному сайту «Динамо» (Київ) лікар «біло-синіх» Леонід Миронов Аруна відчуває проблеми з меніском, тому 25 листопада відправитися до Німеччини в одну з місцевих клінік.
Компанію своєму колезі по амплуа складе Денис Гармаш, який близький до повернення в стрій і їде туди ж на заключну консультацію.
І якщо до кінця 2013 року шанс побачити Дениса на поле ще є, то про перспективи Лукмана можна буде говорити тільки після його повернення з Німеччини.