Олександр Надь: «Хочу виступати за збірну України»

Футбол України 21 Листопада, 11:32
Голкіпер «Говерли» Олександр Надь поділився своїми думками стосовно гри збірної України, висловивши бажання зіграти за національну команду.

Голкіпер «Говерли» Олександр Надь поділився

своїми думкам

и

стосовно гр

и збірної України, висловивши бажання зіграти за національну команду.

- Мрієш грати за збірну України?

- Так. Я не мрію, я хочу грати за збірну України.

Ігри плей-оф? У першому матчі наша команда молодець, перемогла, продемонструвала хорошу гру, але в Парижі наша збірна не показала того футболу, за рахунок якого можна було обіграти або гідно протистояти такій команді, як Франція.

- За яку збірну будеш уболівати на ЧС-2014?

- Хотів уболівати за нашу. А тепер, напевно, буду симпатизувати Італії та Франції.