Рібері: не з’їли, так надкусили

Динамо Київ 21 Листопада, 13:28
Півзахисник збірної Франції зламав ребро у матчі проти збірної України.

Про це повідомляє офіційний сайт "Баварії". А сам Франк Рібері каже наступне: "Дуже прикро, що так сталося, адже я дуже хотів зіграти проти "Борусії" у суботу". Але справа навіть не в цьому.

Справа ось у чому. Ви тільки подумайте: людина жертвує собою заради своєї мрії, ребра віддає за перемогу! А його суперник, збірна України? Що вона віддала тієї ночі у Парижі? Правда, що з`їсти не зуміли, так ото хоч надкусили трошки ребро у француза...