Срна: "Вболівав за Україну"

Динамо Київ 21 Листопада, 15:31
Захисник збірної Хорватії співчуває нашій збірній.

"Я вболівав за Україну", - наводить слова Даріо офіційний сайт "Шахтаря". "Дуже шкода. І що Франція дісталася - шкода. Сьогодні вона виявилася сильнішою".

"Але все ж таки це футбол, і через це треба пройти. Мені дуже подобалось, як грала збірна України. Але чогось їй не вистачило..."

"Якби вона з початку кваліфікації грала так, як грає зараз, думаю, вийшла б з першого місця", - вважає хорват.