Збірна U-17 залишилась без тренера

Динамо Київ 21 Листопада, 16:45
Олег Кузнєцов більше не буде тренувати Україну.

Олег Кузнєцов більше не буде тренувати команду U-17.

Про це він сам зізнався під час інтерв’ю сайту FootBoom.com. "Контракт з федерацією футболу був до 31 жовтня, і його не стали продовжувати. Я більше не є тренером юнаків", - сказав фахівець.

Нагадаємо, що збірна України U-17 потрапила до еліт-раунду Євро-2014, але готувати їх буде вже інша людина.