Грозний: "Футболісти Динамо матимуть підвищену мотивацію"

Динамо Київ 21 Листопада, 20:22
Наставник Говерли В'ячеслав Грозний дав свій коментар щодо найближчого матчу з Динамо.

Наставник Говерли В'ячеслав Грозний дав свій коментар щодо найближчого матчу з Динамо:

 - Київське Динамо вже багато років - флагман вітчизняного футболу. Гравці і тренери клубу зробили чималий внесок у розвиток українського футболу. В незалежності від того, проти кого вони грають, завжди демонструють футбол високого рівня з швидким переходом з однієї фази гри до іншої.
 
Наш суперник має практично два однакових склади і будь-якій команді важко грати з Динамо. У нас друге коло, як і перше, розпочалося з матчів проти єврокубкових команд. Здається, що граємо не в чемпіонаті України, а в єврокубках. Зараз Динамо добре готове до матчу, адже більшість гравців команди виступали за свої Національні збірні. Тим більше, українські футболісти матимуть підвищену мотивацію через ураження нашої Національної збірної, хлопці хочуть якомога швидше відійти від гри з Францією. Той же Ярмоленко, Безус, Хачеріді будуть викладатися по максимуму як і решта динамівців.
 
Реально розуміємо, що буде надважкий матч, тому хочеться гідно виглядати з таким суперником. Гра з такою командою дає можливість подивитися на себе під іншим кутом, оцінити можливості гравців.