Екс-гравець київського "Динамо" Ігор Кутепов у ефірі телеканалу "Футбол" поділився своїми враженнями від гри збірної України у відбіркових матчах на Чемпіонат Світу-2014:
- Протягом відбіркового турніру на ЧС, наша збірна показувала хорошу гру, гарну самовіддачу та характер.
Колектив в нас дуже молодий і я бачу у цієї команди дуже гарні перспективи. Ми повинні подякувати тренерському штабу та гравцям за те, що вони вселили в нас надію та впевненість.
Ігор Кутепов: "Бачу дуже гарні перспективи у цієї команди"
Ігор Кутепов поділився враженнями від матчів збірної України