Ващук повністю може себе обслуговувати

Динамо Київ 22 Листопада, 06:34
ЗМІ поширили багато неправдивої інформації стосовно стану здоров’я та отриманих травм Владислава Ващука після ДТП.

ЗМІ поширили багато неправдивої інформації стосовно стану здоров’

я та отриманих травм Владислава Ващука після ДТП.

Лікар київської лікарні № 17 Микола Дьомін заявив, що деякі ЗМІ поширили неправдиву інформацію про травми, отримані спортивним директором київського «Арсеналу» Владиславом Ващуком в результаті ДТП.

«У Владислава немає серйозних травм голови, легені також не зачеплені.

У нього є травма грудної клітини, переломи ребер, але пошкоджень внутрішніх органів грудної клітки немає.

Він ходить, розмовляє, спілкується по телефону з родичами. Повністю може себе обслуговувати.

Зараз ми не можемо точно сказати, коли буде виписка. Оперативне втручання не потрібно Ващуку, але за ним ще варто поспостерігати», - сказав медик «Вістям».