Жюльєн Горьюc: «Буде футбольний бій»

Динамо Київ 22 Листопада, 07:42
Півзахисник бельгійського «Генка» Жюльєн Горьюc вважає, що матч «Динамо» - «Генк» буде справжньою боротьбою за очки.

«Невихід з групи стане для «Генка» якщо не ганьбою, то, у всякому разі, глибоким розчаруванням, адже на старті групового турніру ми змогли здолати європейську топ-команду – київське «Динамо» - на її полі. Команду, бюджет якої набагато вище нашого, та й підбір гравців куди більше.

Але мені сподобалося те, що ця перемога нікому з нас не запаморочила голову, і до всіх наступних поєдинків ми ставилися також серйозно і відповідально. А звідси і логічний підсумок - наше лідерство в групі.

Що ж до матчу-відповіді з «Динамо», то в психологічному плані нам має бути легше: все-таки домашні стіни, наш глядач, та й в активі у нас перемога в першому поєдинку. Але я передбачаю важку гру, адже українці напевно захочуть реабілітуватися, та й очки їм потрібні конче. Тому, напевно, буде футбольний бій, який має сподобатися насамперед глядачам. Ну а результат? Він може виявитися таким само непередбачуваним, як і в Києві», - цитує Горьюc «КОМАНДА».